x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witaj w systemie TMS SOOT firmy ZETO S.A. Nie jesteś zalogowany.
Język:
Instrukcja
1. W celu utworzenia konta w systemie należy kliknąć zakładkę "Rejestracja" i wpisać podstawowe informacje o firmie. Należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, że wszystkie pola są polami obowiązkowymi i brak wypełnienia któregokolwiek z nich uniemożliwię rejestrację w systemie. Po wpisaniu adresu e-mail w części "Informacje o firmie" i wciśnięciu przycisku Wyślij, na podany adres zostanie wysłane hasło, które umożliwi zalogowanie się w systemie. Loginem staje się podany adres e-mail. Informacje o organizowanych konkursach ofert i aukcjach wysyłane będą na adres e-mail osoby kontaktowej. 
2. Po zalogowaniu do systemu należy zapoznać się z regulaminem SOOT oraz regulaminem konkursu ofert/aukcji transportowej, a także wypełnić ankietę dotycząca posiadanego taboru (wywrotki, firanki, silosy). Obowiązkowe jest również dodanie w profilu dokumentów firmowych (nip, regon, wypis z ewidencji lub KRS, licencja transportowa lub spedycyjna oraz polisa ubezpieczeniowa). Brak dodanych dokumentów uniemożliwia korzystanie z platformy SOOT. Po dodaniu dokumentów do konta, w ciągu 7 dni zostaną one zweryfikowane przez Nordkalk Sp. z o.o. W przypadku pozytywnej weryfikacji, konto zostanie zatwierdzone i będą mieli Państwo możliwość uczestnictwa w dostępnych konkursach ofert lub aukcjach elektronicznej. Konkurs ofert jest to sposób na złożenie propozycji cenowej, która następnie podlega porównaniu z propozycjami złożonymi przez innych uczestników konkursu. O wynik konkursu oraz kwalifikacji oferentów są Państwo informowani przez pracowników Nordkalk Sp. z o.o. Aukcja elektroniczna to licytacja odbywająca się on-line. O wyborze ostatecznych usługodawców informuje Państwa system natychmiast po zakończeniu licytacji.
Copyright 2024 Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. v. 5.65.4.28714